karta_ok.jpg
21.01.2022

Specjalne rabaty do 50% w ponad 30 punktach w mieście. Krośnieńska Karta Mieszkańca działa!

Zniżki w warsztatach samochodowych, sklepach, restauracjach. Kursy językowe dostępne ze zniżką, bezpłatny odbiór odpadów na krośnieńskim PSZOK-u a także specjalne oferty we wszystkich jednostkach miejskich: na basenie, lodowisku, wyciągu narciarskim, artKinie i wielu innych miejscach. Już w ponad 30 punktach na terenie całego miasta posiadaczom Krośnieńskiej Karty Mieszkańca oferowane są rabaty sięgające nawet 50%!

Już dzisiaj wyrób kartę i korzystaj ze specjalnych przywilejów! Prowadzisz swój biznes i chcesz zostać naszym partnerem - zaproponuj krośnianom swój pakiet korzyści i złóż deklarację przystąpienia do programu KKM.

 

Krośnieńska Karta Mieszkańca

Od blisko 5 lat w mieście funkcjonuje  Krośnieńska Karta Mieszkańca. Program lojalnościowy  opracowany z myślą o osobach, które mieszkają w Krośnie i tutaj płacą swoje podatki, tutaj też korzystają z wszystkich usług.

Głównym celem tego programu jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do różnego rodzaju usług w systemie rabatowym. Program „Krośnieńska Karta Mieszkańca” to również sposób na uhonorowanie naszych Partnerów - krośnieńskie firmy, które w ramach programu oferują rabaty, otrzymując w zamian wsparcie promocyjne swojego biznesu.

- Z Krośnieńskiej Karty Mieszkańca korzysta już ponad 15 tys. osób. Stanowi to ok 35% wszystkich mieszkańców Krosna – mówi Piotr Przytocki – Prezydent Miasta Krosna. Mogą oni korzystać z wielu usług przygotowanych przez naszych partnerów – przedsiębiorców z Krosna i miejskie jednostki jak basen, MOSiR, czy jednostki kultury.

Wśród oferowanych usług każdy znajdzie coś dla siebie. Specjalne zniżki dostępne są zarówno na usługi warsztatów samochodowych, jak i ofertę SPA, szkół językowych, restauracji czy salonów fryzjerskich. Szczegółowa lista dostępna jest w specjalnej zakładce na stronie internetowej miasta.

Karta Mieszkańca będzie też pomocna, aby bez dodatkowych opłat oddać odpady zielone, „wielkogabaryty” czy zużyte opony samochodowe w krośnieńskim PSZOK-u.

Kartę można wyrobić bezpłatnie w budynku Urzędu Miasta Krosna przy ul. Lwowskiej 28a, w Sali obsługi na parterze. Należy uzupełnić wniosek, mieć ze sobą dokument tożsamości i zdjęcie. Istnieje również możliwość bezpłatnego wykonania zdjęcia na miejscu.

 

 

 

Jak zostać partnerem programu Krośnieńska Karta Mieszkańca

Partnerem programu może zostać każdy przedsiębiorca działający na terenie Krosna, który przystępując do Programu, zaoferuje rabat na swoje usługi dla posiadaczy „Krośnieńskiej Karty Mieszkańca”.

Jako inicjator Programu, Miasto zapewnia zupełnie darmową prezentację firmy oraz zakresu usług świadczonych przez Państwa, w specjalnie przygotowanej zakładce na oficjalnej stronie internetowej miasta Krosna www.krosno.pl Magistrat oferuje również cykliczne publikacje prezentacji Partnerów w swoich mediach społecznościowych.

Elementem dodatkowej promocji Partnerów programu, jest umożliwienie posługiwania się logotypem Programu oraz mianem Partnera Programu. Materiały promocyjne tj. naklejki informujące o tym, że w tym miejscu honoruje się Kartę Mieszkańca, a Przedsiębiorca jest Partnerem Programu zostaną dostarczone nieodpłatnie.

Aby zostać partnerem, należy zgłosić chęć przystąpienia do programu i zaproponować krośnianom pakiet korzyści i/lub zniżek. Krótką informację na ten temat należy przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@um.krosno.pl . Po zapoznaniu z Państwa ofertą, skontaktujemy się z Wami aby umówić szczegóły dalszej współpracy i podpisać porozumienie (wzór porozumienia można pobrać tutaj)  Pod ten adres można również kierować swoje pytania dotyczące udziału w programie.

- Liczę na Państwa przychylność i otwartość, która zaowocuje  przystąpieniem do Programu „Krośnieńskiej Karty Mieszkańca”, a Państwu przyniesie wielu lojalnych klientów – zaprasza do programu Prezydent Przytocki.

 

Zapisz sie do newslettera Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

herb.png [21.51 KB]

Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 43 675 43
fax 13 43 628 65
um@um.krosno.pl

Kontakt z Inwestorami
Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 47 43 301
ri@um.krosno.pl

Informacja Kulturalno-Turystyczna

38-400 Krosno
ul. Blich 1

tel/fax. 13 43 27 707
pikt@muzeumrzemiosla.pl

- otwiera się w nowej karcie