bal sylwestrowy miniatura.jpg
01.01.2024

Zabawa Sylwestrowa w LCA. Relacja

Trzydziestego grudnia w Lokalnym Centrum Aktywności odbyła się Zabawa Sylwestrowa dla dzieci i rodziców. Dziękujemy wszystkim gościom, którzy nad wyraz tłumnie przybyli do Domu Ludowego w Polance, by razem z nami przywitać Nowy Rok!

Frekwencja na tegorocznej zabawie przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Z radością witaliśmy wszystkich gości, tych młodszych i tych starszych. Dzieci przybyły do nas w różnorodnych przebraniach. Gościliśmy księżniczki, wróżki, budowlańców, super bohaterów, piratów, kowbojów, dinozaury, astronautów i jednego traktorzystę. Wszyscy przybyli w radosnym nastroju.

Nikt nie podpierał ściany, nikt się nie nudził. Przygotowaliśmy mnogość atrakcji, spośród których, każdy mógł wybrać coś dla siebie. Najwięcej uwagi przyciągało  malowanie twarzy i zabawy grupowe animowane przez Panią Annę Romańczak. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszył się bufet pełen pyszności, przygotowanych przez rodziców.

Tradycyjnie, przed godziną dwunastą, odliczaliśmy od dziesięciu do zera, by wśród opadającego konfetti złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!