Uczestnicy przy stole tworzą kompozycje z igliwia
10.12.2023

Warsztaty Rękodzielnicze w LCA 09.12.2023. Relacja

Dziękujemy za udział w grudniowych Warsztatach Rękodzielniczych. Wspaniale było oglądać jak  przedstawiciele trzech pokoleń, przy jednym stole, tworzą świąteczną atmosferę.

Dziewiątego grudnia, pod czujnym okiem prowadzącej zajęcia Beaty Trznadel, uczestnicy przygotowywali ozdoby świąteczne.
Gdy rozgrzewająca herbata pokrzepiła wszystkich zgromadzonych, przystąpiliśmy do działania. Główna sala Lokalnego Centrum Aktywności wypełniła się zapachem igliwia, z którego powstały przepiękne wieńce. Natomiast z kolorowego papieru powstały niecodzienne bombki i łańcuchy.

Ogromnie cieszy nas, że z miesiąca na miesiąc rośnie zainteresowanie rękodziełem w Lokalnym Centrum Aktywności. Wokół Warsztatów Rękodzielniczych zbiera się coraz większe grono zarówno starszych, jak i młodszych artystów.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!