wieniec z suszonych kwiatów

Warsztaty rękodzielnicze. Pierwsze spotkanie. Relacja

Dwudziestego października w Lokalnym Centrum Aktywności w Krośnie odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu Warsztaty Rękodzielnicze.

Jesień to pora roku, której aura nie zachęca do wychodzenia z domu. Ciężko w tym czasie zmotywować się do opuszczenia cieplutkich czterech ścian. W Lokalnym Centrum Aktywności długo zastanawialiśmy się jak namówić mieszkańców Krosna i okolic do spaceru, choćby krótkiego.
W końcu wpadliśmy na pomysł zorganizowania warsztatów rękodzielniczych. I udało się. Grono zaciekawionych osób odbyło przechadzkę ze swoich siedzib, a zmotoryzowani z parkingu, do sali głównej na pierwszym piętrze Domu Ludowego w Polance.
Tematem przewodnim pierwszych zajęć były kompozycje z suszonych kwiatów i darów jesieni. Z materiałów przygotowanych przez prowadzącą, uzdolnioną plastyczkę Beatę Trznadel, powstały wspaniałe bukiety,wieńce i stroiki.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie i udział w warsztatach!