miniatura plakatu kręgów towarzyskich
17.06.2023

Kręgi Towarzyskie. Pierwsze spotkanie

16 czerwca w Lokalnym Centrum Aktywności w Krośnie odbyło się pierwsze wydarzenie z cyklu Kręgi Towarzyskie. Motywem przewodnim wieczoru było to, co kojarzy się z wiosną i latem – kwiaty, zioła i owoce.

W pierwszej części spotkania Pani Magda Ras z Aromatique – Aromatyczna OdNowa opowiedziala nam czym jest aromaterapia i jaki wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie mają olejki eteryczne. W czasie prezentacji wybranych produktów całą salę wypełnił bukiet niesamowitych zapachów.

Druga część – prowadzona przez Panią Śnieżkę Krośniańską z facebookowego profilu Z miłością na talerzu – stanowiła instruktaż jak przygotować perfekcyjną lemoniadę. Oczywiście nie obyło się bez degustacji. Mogliśmy posmakować lemoniady z bzu, borówkowej, ananasowej, ogórkowej i lawendowej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za przybycie i wspólnie spędzony czas.