Napis dziękujemy w tle bawiące się dzieci

Kolorowe Kapelusze 2023. Powitanie wakacji

Udało się! Przed nami tak wyczekiwane dwa miesiące odpoczynku. 25 czerwca powitaliśmy WAKACJE! Co prawda wiedzieliśmy ile osób jest w stanie pomieścić park przy ulicy Decowskiego 46, ale mieliśmy wątpliwości czy przetrwa tak ogromną eksplozję skumulowanej przez dziesięć miesięcy energii. Z pewnych, nieoficjalnych, źródeł wiemy, że kolorowe kapelusze mogły zadziałać jako osłona, nie tylko przed słońcem.

A słońce świeciło od samego rana tak mocno, że żadna deszczowa chmura nie ośmieliła się do niego zbliżyć. Na szczęście my mogliśmy się bawić w cieniu drzew lub schronić się wewnątrz budynku by skosztować domowych ciast i innych pyszności. Młodsi uczestnicy mogli ponadto skryć się w kartonowym świecie. W związku z tym, że wiemy jak ważne jest nawadnianie organizmu w letnie dni, zadbaliśmy o to by nikomu nie zabrakło wody, lemoniady i soków owocowych.

Atrakcji było co niemiara. Radosnym okrzykom i śmiechom nie było końca. Nie odnotowaliśmy ani jednej niezadowolonej miny. Nie udało by się nam tego osiągnąć gdyby nie wsparcie wielu wspaniałych osób.

Z tego miejsca ogromne podziękowania dla:

• Rady Rodziców Szkoły Podstawowej numer 7 w Krośnie – ponad 30 zaangażowanych osób,
  • Krośnieńskiej Krótkofalarskiej Sieci Ratunkowej – ponad 10 zaangażowanych osób,
  • Grupy Radosna Polanka – 5 zaangażowanych osób,
  • Grupy Drama Lama – 13 zaangażowanych osób,
  • Ochotniczej Straży Pożarnej w Polance– 5 zaangażowanych osób,
  • Cellfast Wilki Krosno – 3 zaangażowane osoby,
  • Uczniów Szkoły Podstawowej numer 7 w Krośnie – ponad 20 zaangażowanych osób.

To dzięki Wam, 25 czerwca z okazji rozpoczęcia wakacji, tak wspaniale ożyła przestrzeń wokół Lokalnego Centrum Aktywności. Swoimi pomysłami i realizacjami przyciągnęliście taką ilość osób jakiej jeszcze u nas nie widzieliśmy.