przygotowanie papierowych gogli narciarskich
21.01.2024

Klub Mama, Tata i ja. Budyniowe Sporty Zimowe. Relacja

20 stycznia  w Lokalnym Centrum Aktywności odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Mama, Tata i Ja. Tym razem nasi Klubowicze mieli okazję zapoznać się ze sportami zimowymi, które wbrew pozorom, można uprawiać nie tylko na zewnątrz.

Wszyscy uczestnicy spotkania przybyli na miejsce odpowiednio wyposażeni i gotowi do podjęcia sportowych wyzwań. Rozpoczęliśmy od przygotowania niezbędnego w sportach zimowych sprzętu. Dzieci z pomocą rodziców, pod okiem prowadzącej zajęcia Anny Tomaszewskiej, przygotowały gogle narciarskie z papieru oraz narty z kartonu. Następnie rozłożyliśmy pachołki wyznaczające trasę i... przystąpiliśmy do zawodów. Wyścigi na wykonanych własnoręcznie nartach i kocach zastępujących sanki sprawiły wszystkim wiele radości.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom i Ich Rodzicom za udział!!!