galaretkowe warsztaty podróżowania miniatura.jpg

Klub Mama, Tata i ja. Galaretkowe warsztaty podróżowania. Relacja

Każde spotkanie Klubu Mama, Tata i Ja w Lokalnym Centrum Aktywności to idealna okazja do rozwoju i zdobywania nowych umiejętności przez zabawę. Nie inaczej było tym razem. Dwudziestego piątego listopada, maluszki pod opieką swoich rodziców, poznały podstawowe zasady ruchu drogowego. Zapoznały się także ze znakami drogowymi oraz regułami działania świateł sygnalizacyjnych.

Dlaczego zatrzymujemy się na czerwonym świetle, a gdy widzimy zielone możemy ruszać? Odpowiedzi na te pytania udzieliła pani Anna Tomaszewska przy pomocy kolorowych galaretek.

Dzieci wraz z rodzicami przygotowały wspaniałą makietę miasta, na której mogły w praktyce wypróbować nowo nabyte umiejętności bezpiecznego poruszania się po drodze.

Wszystkim uczestnikom warsztatów serdecznie dziękujemy za przybycie i wspaniałą zabawę!