mama z dzieckiem na tle anielskich skrzydeł
06.11.2023

Klub Mama, Tata i Ja. Kokosowe Warsztaty Przyklejania. Relacja

Każde spotkanie Klubu Mama, Tata i Ja to moc zabawy i świetna rozrywka dla wszystkich maluszków i ich rodziców. Kokosowe warsztaty przyklejania, zorganizowane przez Lokalne Centrum Aktywności wraz z Panią Anną Tomaszewską były kolejną świetną okazją by się o tym przekonać. Czwartego listopada Dom Ludowy w Polance wypełniły radosna wrzawa i śmiech dzieci, które przybyły do nas wraz z rodzicami.

Cześć sensoryczno-artystyczna spotkania wzbudziła ogromne zainteresowanie maluszków. Z niewielką pomocą opiekunów stworzyły one zapierające dech w piersiach anielskie skrzydła.
Niebywałe zaangażowanie w proces tworzenia, przy użyciu złożonych technik, takich jak rozprowadzanie kleju jedną ręką i przyklepywanie kłębków waty kosmetycznej, dało efekt, który można podziwiać w galerii pod artykułem.

Po zakończeniu prac i umyciu rączek wszystkie dzieci zasiadły przy wspólnym stole, aby przygotować przekąskę. Nie było dla nich żadnym wyzwaniem obtaczanie kawałków ciasta w polewie czekoladowej i wiórkach kokosowych.
Problemu nie stanowiło też spałaszowanie tych pyszności.

Rozstaliśmy się uśmiechnięci, szczęśliwi i pewni tego, że następne spotkanie będzie jeszcze lepsze.