FIT Queens miniatura plakatu.jpg

Fit Queens - zajęcia fitness dla kobiet. Zapisy

Zapraszamy do zapisów na całoroczne zajęcia fitness dla kobiet – Fit Queens. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Victorinii, która od wielu lat zajmuje się prowadzeniem zajęć fitness dla kobiet. Agnieszka włada pozytywną energią, zaraża radością i uśmiechem. Uczestniczkom zajęć gwarantuje efekty na ciele i duszy. Chętnych do udziału zapraszamy do skorzystania z formularza online. Szczegóły dotyczące organizacji i programu zajęć przedstawiamy poniżej.

PROGRAM zajęć obejmuje:

• PILATES – system ćwiczeń obejmujący harmonijną współpracę umysłu i ciała, skuteczny sposób na płaski brzuch, mocniejsze plecy i szczupłą sylwetkę. Trening aktywizuje szczególnie mięśnie głębokie kręgosłupa, które w typowej aktywności ruchowej pracują w ograniczonym zakresie. Uczy prawidłowej postawy ciała, koryguje technikę poruszania się. Ćwiczenia wykonuje się wolno z celowym zaznaczeniem świadomości każdego ruchu . Świetny sposób na wyciszenie się, wzmocnienie i wydłużenie mięśni. Polecany dla osób, które uwielbiają trening mentalny, oraz mających problemy z kręgosłupem. Jest to także świetny trening po dłuższej przerwie, w tym także kobiet, które niedawno urodziły.
  • FIT EXPRESS - krótkie i intensywne zajęcia mające na celu modelowanie, wyszczuplanie i wzmacnianie całego ciała. Zajęcia maksymalnie angażują wszystkie grupy mięśniowe, a w szczególności mięśnie tułowia i brzucha.
  • LATINO - to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Latino jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w wyśmienite samopoczucie, które zostaje na długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, oparte na podstawowych elementach fitness, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają niepowtarzalną atmosferę. Zajęcia te przeznaczone są dla wszystkich, nie zależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie.

Link do formularza zgłoszeniowego:

* UWAGA! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
* UWAGA! Niezbędna Ilość osób, aby zajęcia mogły się odbywać to 12 osób.

MIEJSCE: Lokalne Centrum Aktywności w Krośnie przy ul. Decowskiego 46 (I piętro Domu Ludowego).

TERMINY: Poniedziałki i Środy w sezonie od X 2023 do VI 2024.

GODZINY: 19:15 - 20:15

KOSZT: 20 zł za jedne zajęcia tj. 60 minut