22.02.2018

SPOTKANIE KONSULTACYJNE Z MIESZKAŃCAMI W SPRAWIE POSZERZENIA GRANIC MIASTA KROSNA

19 lutego o godzinie 17:00, w budynku RCKP przy ul. Kolejowej 1, odbyło się spotkanie dla mieszkańców w sprawie zmiany granic Miasta. Spotkanie stanowiło część konsultacji społecznych dotyczących zmiany granic Miasta Krosna, które potrwają do 7 marca.

Spotkanie z udziałem Prezydenta Miasta Krosna Piotra Przytockiego i dr Tomasza Solińskiego Zastępcy Prezydenta Miasta Krosna, miało na celu przedstawienie zgromadzonym mieszkańcom koncepcji planowanej zmiany granic Miasta. Władze Krosna przedstawiły cel i zakres poszerzenia granic, przybliżając również plany dotyczące wykorzystania przyłączanego obszaru, a także korzyści i perspektywy jakie otwiera planowana zmiana granic administracyjnych. W drugiej części prezentacji (pobierz prezentacje) przedstawiono zasady głosowana oraz harmonogram konsultacji społecznych.