GRAFIKA - Konsultacje społeczne - Zaglądnij
01.07.2022

Konsultacje społeczne. W jakich rzemieślniczych warsztatach chcielibyście wziąć udział?

Pamiętacie zajęcia praktyczno-techniczne w szkole podstawowej? Szkoda, że te lekcje w Polsce przeszły do lamusa, podczas gdy w innych, europejskich krajach, a szczególnie w Skandynawii dostrzega się ich wielki rozwój.

W Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie panuje przekonanie, że udział w takich warsztatach jak: zbijanie karmnika, wyrabianie ciasta, dekorowanie tortu, robienie fryzur czy budowanie prostych obwodów elektrycznych, to po pierwsze ogromna frajda dla dzieci i młodzieży ale również źródło inspiracji, które może przyczynić się do wyboru dalszej ścieżki edukacji i chęci zdobywania konkretnych umiejętności zawodowych.

Jeśli zgadzacie się, że majsterkowanie, szycie czy gotowanie są równie ważne jak matematyka czy język angielski, to koniecznie wyraźcie swoje zdanie odnośnie rodzaju rzemieślniczych zajęć, w jakich chcielibyście wziąć udział wraz ze swoim dzieckiem czy wnukiem.

Cech zachęca aby swoje opinie zostawiać poprzez wypełnienie formularza online

Czytaj więcej o wydarzeniach -> TUTAJ„Zaglądnij do Cechu”

Logo NG_Rozwój lokalny.jpg [2.76 KB]

Konsultacje społeczne prowadzone w ramach projektu pn. „Kreujemy+Rozwijamy+Ożywiamy+Stymulujemy+Nakreślamy+Odmieniamy=KROSNO" współfinansowanego w 85% ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

„Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Wysokość otrzymanego dofinansowania wynosi 15 328 498,86 PLN. Beneficjentem/ Partnerem Wiodącym jest Miasto Krosno. Celem projektu jest kompleksowa poprawa jakości życia w Krośnie oraz lepsze dostosowanie administracji Krosna do potrzeb mieszkańców.

Więcej informacji: