14.10.2015

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy wszystkim pracownikom miejskiej oświaty najserdeczniejsze życzenia.

Dyrektorom Szkół i Placówek, wszystkim nauczycielom a także pracownikom administracji i obsługi niegasnącego zapału w pracy zawodowej, optymizmu, wdzięczności wychowanków i rodziców, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności oraz powodzenia w życiu osobistym.

Tej nieustającej wiary w siłę i możliwości dorastającego człowieka życzymy na kolejne lata Waszej pasjonującej pracy.

Emerytowanym pracownikom naszej oświaty, w tym szczególnym dniu, raz jeszcze dziękujemy za owocną pracę i wkład włożony w wychowanie i wykształcenie wielu pokoleń mieszkańców naszego miasta.

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej - zdjęcie w treści

Przewodniczący Rady Miasta Krosna                                 Prezydent Miasta Krosna

Zbigniew Kubit                                                                         Piotr Przytocki