25.04.2012

Zagłosuj i zbuduj plac zabaw!

Zagłosuj i zbuduj plac zabaw! Wysyłając SMS o treści PLAC259 pod numer 7168 możesz zdecydować o lokalizacji kolejnego placu zabaw budowanego przez Fundację Muszkieterów. W ramach plebiscytu sms-owego mieszkańcy miejscowości, w których znajdują się sklepy Intermarche wybiorą dwie lokalizacje, w których powstaną place zabaw. Głosowanie trwa do końca maja.

Jest to już trzecia edycja konkursu "Zagłosuj na Swoje Miasto", w ramach których Fundacja buduje "Place Zabaw Muszkieterów". W ramach tej edycji, w dwóch miejscowościach, na które zostanie oddana największa liczba głosów, Fundacja Muszkieterów ufunduje kolorowe, nowoczesne i bezpieczne place zabaw, każdy o wartości ok. 30 tys. zł.

Zagłosuj i zbuduj plac zabaw! - zdjęcie w treści

W ciągu kilku lat trwania akcji, udało się wybudować 76 placów zabaw. Ich łączna wartość przekroczyła 2,6 mln zł. W zeszłorocznym plebiscycie najwięcej głosów oddali mieszkańcy Słupcy i Głogowa, i to własnie tam powstały place zabaw Muszkieterów. W tym roku, możemy taki plac zabaw wybudować w Krośnie.

Mieszkańcy i sympatycy Krosna mogą zagłosować na swoje miasto, wysyłając SMS o treści PLAC259 pod numer 7168. Koszt SMS to 1 zł + VAT (1,23 zł).
W głosowaniu mogą brać udział osoby pełnoletnie.

Grupa Muszkieterów, to sieć franczyzowa supermarketów, w której zrzeszonych jest prawie 200 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających sklepami spożywczymi Intermarche. To przedsiębiorcy ci tworzą Fundację Muszkieterów, która organizuje akcję społeczną budująca place zabaw.