jasełka przedszkole

XVI Międzyprzedszkolny Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych

„Jasełka, jasełka, zielona jodełka
Światełkami błyska, a przed nią kołyska
W kołysce Jezusek właśnie się narodził
Będzie kochał ludzi, wśród nich żył i chodził.”

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. Ta świąteczna atmosfera została przedłużona dzięki Przedszkolu Miejskim Nr 8 „Bajkowa ósemka” w Krośnie oraz Przedszkolu Miejskim Nr 1 przy Zespole Szkół Nr 7 w Krośnie poprzez zorganizowanie XVI Międzyprzedszkolnego Przeglądu Przedstawień Bożonarodzeniowych. Konkurs podobnie ja w roku ubiegłym odbył się w formie on-line.

jasełka

W Przeglądzie udział wzięły przedszkola: PM Nr 1. PM Nr 2. PM Nr 3, PM Nr 4, PM Nr 5, PM Nr 8. Podczas występów przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Za swoje występy przedszkolaki otrzymały nagrody i dyplomy.

Dziękujemy wszystkim uczestniczącym w przeglądzie grupom przedszkolnym z krośnieńskich przedszkoli za dzień pełen wielu wrażeń, za świąteczny nastrój. Dzień, który pozwolił wszystkim przypomnieć sobie atmosferę świąt pełnych ciepła, radości i bliskości z innymi.

Do zobaczenia za rok!