1933237044.jpg

XIII Turniej Piłki Halowej dla Przedszkolaków

Dnia 9 maja 2017 roku odbył się XIII „Miedzyprzedszkolny Turniej Piłki Halowej” pod patronatem Z-cy Prezydenta Miasta Krosna Pana Bronisława Barana z udziałem współorganizatora szkółki piłkarskiej „BENIAMINEK”. Turniej odbył się w Hali Sportowej „Balon” ul. Bohaterów Westerplatte 20 w Krośnie. Celem turnieju było:

• Zaszczepienie pozytywnych zachowań zdrowotnych, nauka wypoczynku przez sport i zabawę
  • Przekazywanie informacji na temat wpływu regularnego wysiłku fizycznego na zdrowie człowieka
  • Dostarczanie dzieciom rudości
  • Wzmacnianie wiary dziecka we własne siły – przygotowanie wychowanków do przeżywania sukcesu i skutecznego radzenia sobie z porażkami

W Turnieju wzięły udział wszystkie przedszkola z miasta Krosna: PM Nr 1, PM Nr 2, PM Nr 3, PM Nr 4, PM Nr 5, PM Nr 8, PM Nr 10, PM Nr11.
Rozgrywki sportowe przebiegały na bardzo wysokim poziomie, pod czujnym okiem trenerów i sędziów ze szkółki piłkarskiej „Beniaminek” oraz  kibicujących rodziców, nauczycieli  i zaproszonych gości.

A oto zwycięskie drużyny:
I miejsce PM Nr 3 w Krośnie
II miejsce PM Nr 1 w Krośnie
III miejsce PM Nr 2 w Krośnie

Pozostałe przedszkola uplasowały się na honorowym IV miejscu

XIII Turniej Piłki Halowej dla Przedszkolaków - zdjęcie w treści

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, nagrody i medale, a Przedszkole Miejskie Nr 3 w Krośnie dostało od szkółki piłkarskiej „Beniaminek” stroje piłkarskie dla swojej drużyny. Wszystkie pozostałe przedszkola otrzymały jednakowe nagrody, dyplomy oraz medale. Specjalne nagrody otrzymały dzieci w kategorii: najlepszy bramkarz, najlepszy zawodnik. Zawody sportowe uświetniły występy dzieci z PM Nr 8 z grupy „Motylki” przygotowane przez Panią Elżbietę Pelc. Słodki poczęstunek zasponsorował jak co roku Pan Paweł Krukierek.

Do zobaczenia za rok na XIV Międzyprzedszkolnym Turnieju Piłki Halowej.