1919458750.jpg
16.02.2012

Wizyta uczniów Gimnazjum Nr 1 w Szentendre

Tegoroczne ferie grupa młodzieży Gimnazjum Nr 1 w Krośnie, działająca w ramach projektu Comenius,  rozpoczęła nietypowo- wyjazdem do kolejnego kraju, biorącego udział w projekcie Human Mobility- Past and Present.

Tym razem celem wizyty były Węgry, a dokładnie malownicze miasteczko koło Budapesztu - Szentendre. Uczniowie, którzy znaleźli gościnę u węgierskich kolegów, mieli okazję nie tylko szlifować swój angielski, ale również poznać kulturę, zwyczaje i niezwykłą architekturę Budapesztu - miasta imponującego swoim pięknem i przepychem. Poznali również tajniki węgierskiej kuchni, odwiedzili swoich kolegów w szkole, mieli okazję uczestniczyć w zajęciach w pracowni komputerowej, bawili się na lodowisku i gorących basenach.

Wizyta uczniów Gimnazjum Nr 1  w Szentendre - zdjęcie w treści

Uczniowie z Gimnazjum Nr 1 cały pobyt wspominają mile i z niecierpliwością czekają na kolejną wyprawę - tym razem ich celem będzie słoneczna i egzotyczna Sardynia.