Plakat konkursu

Weź udział w konkursie i stwórz własną kartę świąteczną!

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia i z tej okazji Muzeum Rzemiosła, działając pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna ogłasza konkurs na kartkę bożonarodzeniową. Kartka ma być wykonana jako samodzielna praca plastyczna i zawierać motyw Krosna. Prace nie mogą być prezentowanie nigdy wcześniej ani brać udziału w innych konkursach. Mogą być wykonane w dowolnej płaskiej technice plastycznej – tj. muszą nadawać się do skanowania. Maksymalny rozmiar to A4. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 prace, które należy dostarczyć do Punktu Informacji Kulturalno-Turystycznej (ul. Blich 1, wejście od ul. Słowackiego) zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej.

Harmonogram konkursu:

• ostateczny termin dostarczenia prac: 23 listopada 2023 r.,
  • rozstrzygnięcie konkursu: 27 listopada 2023 r.,
  • powiadomienie laureatów konkursu: 4 grudnia 2023 r.

Nagrodami w konkursie będą nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizatorów. Najładniejsza kartka otrzyma nagrodę specjalną Prezydenta Miasta Krosna oraz zostanie oficjalną Bożonarodzeniową Kartką Miasta Krosna 2023.

Plakat konkursu.jpg [244.12 KB]

Dodatkowo cztery wybrane kartki świąteczne (1 przez Prezydenta Miasta Krosna oraz 3 przez komisję konkursową) zostaną wydrukowane i przeznaczone do dystrybucji.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Punkt Informacji Kulturalno-Turystycznej w Krośnie. Kontakt: tel. 515 252 776 lub e-mail: pikt@muzeumrzemiosla.pl

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu zostanie umieszczona m.in. na stronach internetowych konkursu www.muzeumrzemiosla.pl; www.krosno.pl oraz www.visitkrosno.pl, a także
w mediach społecznościowych. Na tych samych stronach internetowych można zapoznać się ze szczegółowym regulaminem konkursu oraz pobrać formularz zgłoszeniowy.