2081757495.jpg
03.12.2013

Udany występ uczniów SOSW w Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego

W Brzozowie 27.11.2013 r. odbył się XI Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorem zawodów był  Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie. SOSW Krosno reprezentowało 5 uczniów: Arkadiusz Kuliga, Konrad Dubis, Mateusz Dubis, Waldemar Siwak i Grzegorz Sobolak, którzy odnieśli duży sukces w tych zawodach.

W kategorii chłopców starszych I miejsce zdobył Arkadiusz Kuliga, w tej samej kategorii II miejsce zdobył Konrad Dubis. Również swojej kategorii świetnie spisał się Waldemar Siwak zajmują I miejsce. Pozostali uczniowie krośnieńskiej szkoły także zaprezentowali się z bardzo dobrej strony ponieważ niewiele punktów zabrakło im aby zająć miejsce na podium. Zdobywcy miejsc I-III otrzymali nagrody rzeczowe, dyplomy oraz puchary.

Udany występ uczniów SOSW w Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego - zdjęcie w treści  nr 1

Udany występ uczniów SOSW w Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego - zdjęcie w treści  nr 2

Trenerem uczniów SOSW Krosno jest nauczyciel wychowania fizycznego Albert Piękoś.

Albert Piękoś