28.03.2013

Uczniowie i nauczyciele Gimnazjum Nr 1 z wizytą w Słowenii.

W ramach projektu Comenius w dniach 10-16 marca uczniowie Gimnazjum Nr 1 pod opieką nauczycieli odbyli koleją podróż. Tym razem miejscem odwiedzin była Słowenia.

Uczniowie i nauczyciele zostali przyjęli bardzo serdecznie. Gospodarze starali się pokazać najpiękniejsze miejsca w swoim kraju m.in. Lublanę, Bled - wysepkę z kościółkiem otoczoną szmaragdowymi wodami jeziora oraz jedną z największych jaskiń na świecie – Postojna.

Uczniowie i nauczyciele Gimnazjum Nr 1 z wizytą w Słowenii. - zdjęcie w treści

Miłośnicy sportów zimowych mogli podziwiać skocznię w Planicy i pojeździć na sankach. Podczas wspólnych zajęć, imprez integracyjnych i wycieczek uczestnicy poznawali kulturę, zwyczaje kraju partnerskiego oraz doskonalili umiejętność porozumiewania się w języku angielskim.

Uczniowie i nauczyciele Gimnazjum Nr 1 z wizytą w Słowenii. - zdjęcie w treści  nr 1

Wszyscy uczestnicy wrócili pełni niezapomnianych wrażeń i z niecierpliwością oczekują już majowej wizyty w Turcji.

Uczniowie i nauczyciele Gimnazjum Nr 1 z wizytą w Słowenii. - zdjęcie w treści  nr 2