13.10.2023

Szanowni Państwo Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty, Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Dzień ten nie jest jedynie świętem nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej: pracowników administracji i obsługi, uczniów i ich rodziców. Składam wszystkim serdeczne podziękowania za wkład pracy na rzecz krośnieńskiej oświaty.

Dyrektorom szkół, Nauczycielom i Wychowawcom życzę zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, satysfakcji z odkrywania talentów oraz osiąganych wyników.
Wszystkim Pracownikom Oświaty życzę radości z wykonywanego zawodu, codziennego przebywania z uczniami i wychowankami, uczestniczenia w tworzeniu ich przyszłej drogi zawodowej.

Rodzicom życzę cierpliwości w motywowaniu dzieci, natomiast uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia
i odpowiedzialności za edukację.

Wszystkim Emerytowanym Pracownikom Oświaty życzę zdrowia, uśmiechu, pogody ducha oraz realizacji planów i marzeń.

Marlena Gierucka

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu