23.04.2014

Sukcesy artystyczne uczennic „ Budowlanki” na ogólnopolskim konkursie pn. „ Martwa Natura”

Na ogólnopolski konkurs ogłoszony przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie pt. „Martwa natura” wpłynęło 587 prac plastycznych  z 68 szkół , z całej Polski. Wzięły w nim również udział dziewczęta z Technikum nr 6 w Krośnie.

Komisja, w skład której weszli artyści plastycy wyłoniła laureatów. W gronie tym, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych znalazły się trzy nasze uczennice: II miejsce zajęła  Emilia Juszczak, III miejsce zajęła Klaudia Bilik, a wyróżnienie otrzymała Justyna Brożyna.

Sukcesy artystyczne uczennic „ Budowlanki” na ogólnopolskim konkursie  pn. „ Martwa Natura” - zdjęcie w treści  nr 1

Dodatkowo - nagrodzona praca Klaudii Bilik została umieszczona na plakacie i folderze reklamującym cały tegoroczny konkurs. W m-cu kwietniu br. w  Rzeszowie , odbyło się uroczyste wręczenie nagród, w którym wzięły udział nagrodzone uczennice wraz z opiekunem artystycznym p. Małgorzatą Twardzik-Wilk. Wszystkim nagrodzonym, wyróżnionym i zakwalifikowanym do wystawy serdecznie gratulujemy!

Sukcesy artystyczne uczennic „ Budowlanki” na ogólnopolskim konkursie  pn. „ Martwa Natura” - zdjęcie w treści  nr 2

Zapraszamy do oglądania wspaniałej wystawy pokonkursowej, która znajduje się w "Galerii w Galerii" czyli w przestrzeni MDK, znajdującej się w Galerii Handlowej "Nowy Świat" przy ul. Krakowskiej 20, na poziomie +1. Wystawę można oglądać do końca maja 2014r.

Opracowanie: MZS 5