23.04.2013

Sukces uczennicy SP 7

Celem konkursu było promowanie i upowszechnianie najciekawszych inicjatyw podejmowanych w szkołach, w celu zapewnienia dzieciom sześcioletnim przyjaznej adaptacji do edukacji szkolnej oraz korzyści płynących z wcześniejszego rozpoczęcia nauki, jak również promowanie umiejętności dzieci sześcioletnich nabywanych w szkole.

Organizatorem ogólnopolskiej części konkursu jest Ministerstwo Edukacji Narodowej , a na poziomie regionalnym Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Laureatką w kategorii uczeń na poziomie regionalnym została Oliwia Stawska za przedstawienie swoich umiejętności nabytych w szkole w prezentacji multimedialnej. Oficjalna Gala dla wszystkich uczestników konkursu regionalnego odbyła się 14 marca 2013 r. w Teatrze Maska w Rzeszowie.

Sukces uczennicy SP 7 - zdjęcie w treści

Ale to nie koniec sukcesu Oliwki, bowiem po zajęciu pierwszego miejca w kategorii uczeń na poziomie regionalnym została zaproszona przez Ministra Edukacji Narodowej na ogólnopolską galę do Warszawy. Udała sie tam z rodzicem oraz wychowawczynią. Prace na poziomie krajowym oceniała kapituła powołana przez Panią Minister Krystynę Szumilas.

Sukces uczennicy SP 7 - zdjęcie w treści  nr 1

W trakcie trwania gali każdy z wyróżnionych mógł poprosić o autograf Panią Minister Krystynę Szumilas oraz Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka.

Serdecznie gratulujemy Oliwii sukcesu i życzymy jej dalszych sukcesów w nauce.