Dzieci w przedszkolu
29.01.2021

Rozpoczynamy rekrutację do krośnieńskich przedszkoli na rok szkolny 2021/2022

Od poniedziałku 1 lutego rodzice dzieci uczęszczających do krośnieńskich przedszkoli mogą składać deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w kolejnym roku  szkolnym. Po ustaleniu ostatecznej liczby dzieci, które będą nadal chodzić do wybranej placówki, przyjdzie kolej na tych rodziców, których pociechy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w przedszkolu.

 


Kontynuacja wychowania przedszkolnego
Jeśli chcemy aby nasze dziecko nadal chodziło do krośnieńskiego przedszkola, musimy elektronicznie wypełnić deklarację w systemie NABÓR, a następnie ją wydrukować i podpisany dokument złożyć w przedszkolu. Deklaracje należy składać do 9 lutego do godz. 15.00.

Brak złożenia deklaracji kontynuowania edukacji w terminie, jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w danym przedszkolu.

 

Po zakończeniu pierwszego etapu rekrutacji (16 lutego) i ustaleniu ostatecznej liczby miejsc, rozpocznie się kolejny etap czyli nabór dzieci rozpoczynających edukację w przedszkolu.
 


Dziecko pierwszy raz w przedszkolu
Od 17 do 25 lutego wnioski w systemie będą składać rodzice dzieci, które mieszkają w Krośnie, a do tej pory nie były objęte wychowaniem przedszkolnych. W takim przypadku również trzeba wypełnić wniosek w systemie NABÓR, a następnie je wydrukować i podpisany dokument złożyć w wybranym przedszkolu.
 


Więcej informacji na stronie naboru
Rodziców zapisujących dzieci do miejskich przedszkoli zachęcamy do zapoznania się z informatorem zamieszczonym w serwisie internetowym NABÓR. Tam w zakładce Aktualności zamieszczane będą szczegółowe informacje na temat zasad, terminów i kryteriów zapisu dzieci do przedszkoli miejskich oraz bieżące informacje dotyczące kolejnych etapów rekrutacyjnych na rok szkolny 2021/2022.

W zakładce Dokumenty, można znaleźć wszelkie niezbędne komunikaty oraz wyjaśnienia.

Na platformie rodzice mogą też zapoznać się z pełną ofertą placówek przedszkolnych.
 

Zapisz sie do newslettera Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

herb.png [21.51 KB]

Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 43 675 43
fax 13 43 628 65
um@um.krosno.pl

Kontakt z Inwestorami
Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 47 43 301
ri@um.krosno.pl

Informacja Kulturalno-Turystyczna

38-400 Krosno
ul. Rynek 5

tel/fax. 13 43 27 707
pikt@muzeumrzemiosla.pl

- otwiera się w nowej karcie