207039674.jpg
01.09.2011

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2011/2012

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy krośnieńskich szkół!
Drodzy Uczniowie i Rodzice!

U progu nowego roku szkolnego 2011/2012 wszystkim Uczniom i ich Rodzicom życzę wielu edukacyjnych sukcesów, związanych z poszerzaniem wiedzy i nabywaniem nowych umiejętności, harmonijnego rozwoju każdego dziecka, radości z poznawania otaczającego świata,  poczucia bezpieczeństwa i akceptacji wśród kolegów.
Szczególne słowa kieruję do Rodziców sześciolatków, które rozpoczynają naukę w klasie pierwszej. W kolorowych klasach nasze Krosnoludki, pod okiem znakomitych pedagogów,  będą szybko się rozwijać.
Życzę, by  szkoła spełniała  Państwa oczekiwania, by każdy uczeń w ciągu tego roku rozwinął swoje zainteresowania, talenty i  indywidualne  predyspozycje.
Nowy rok szkolny jest pełen wyzwań dla dyrektorów, nauczycieli wychowawców i wszystkich pracowników oświaty samorządowej. Szczególne zadania czekają na  nauczycieli rozpoczynających pracę z sześciolatkami w pierwszych klasach oraz dla nauczycieli pracujących zgodnie z nową podstawą programową.
Życzę, by w codziennej szkolnej rutynie zachowali Państwo radość z dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z młodym pokoleniem.
Jestem przekonana, że kolejny rok wspólnej pracy zmierzającej do  tworzenia efektywnego nauczania w krośnieńskich szkołach przyniesie wiele owocnych inicjatyw, pomysłów dydaktycznych i wychowawczych, a wyniki konkursów, olimpiad i egzaminów zewnętrznych  po raz kolejny staną się powodem do radości dla całej społeczności oświatowej naszego miasta.

Grażyna Gregorczyk
Naczelnik Wydziału Edukacji UM Krosna