03.06.2015

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka przy MZS nr 3 w Krośnie

Właściwie dzień zaczął się normalnie. Od ósmej  lekcje przewidziane wg planu jak w każdy wtorek, ale od godziny 10.00 wszystko się zmieniło. Całą imprezę rozpoczęliśmy na  boisku wielofunkcyjnym.

Na początku przeciąganie liny i zawody międzyklasowe dla klas I – III. Następnie konkurencje sportowe i serie rozgrywanych meczów dla klas IV – VI. W wielu miejscach podwórka szkolnego ustawione stanowiska z różnymi atrakcjami.  W jednym odbywało się malowanie twarzy, układanie fantazyjnych fryzur, w  innych trampolina, dmuchana  zjeżdżalnia. W trakcie zabawy  mieliśmy okazję spotkać się ze strażakami  z Ochotniczej Straży Pożarnej z Polance.  Dzieci poznawały sprzęt strażacki i uczestniczyły w akcji „gaszenia pożaru”.

Była też energetyczna muzyka zachęcająca do tańca i towarzysząca różnym konkursom organizowanym przez wodzireja. Podziwialiśmy popisy uczniów w konkursie artystycznym „Mam Talent”.Nie zabrakło stoisk handlowych z domowym ciastem, lodami, galaretką, popcornem, goframi, grillowaną kiełbaską i napojami. Nie było twarzy smutnych i niezadowolonych. Uśmiech,  radość  i szczęście to efekt wspaniałej zabawy.

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka przy MZS nr 3 w Krośnie - zdjęcie w treści  nr 1

Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom za pomoc w zorganizowaniu imprezy, w szczególności Gminie Miasto Krosno, Radzie Rodziców, Firmom UniBlach, Karcher i Miś.

Opracowanie: MZS 3