18.06.2013

Ósemka ma nowe boisko

W ubiegłą sobotę (15 czerwca) przy Szkole Podstawowej nr 8 otwarto nowe, wielofunkcyjne boisko sportowe.

Nowe boisko przy SP nr 8 zostało zaprojektowane w taki sposób, by możliwe było uprawianie różnych dyscyplin sportowych. Boisko o bezpiecznej nawierzchni poliuretanowej,  wykonane zostało z podziałem na poszczególne  boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki.

Ósemka ma nowe boisko - zdjęcie w treści

Obiekt o łącznej powierzchni  450 m ² powstał w miejscu starego, wysłużonego boiska asfaltowego. Całkowity koszt realizacji inwestycji wyniósł ponad 122 tys. złotych. Budowę w całości sfinansowano ze środków budżetu miasta.

Ósemka ma nowe boisko - zdjęcie w treści  nr 1

Uroczyste otwarcie boiska odbyło się podczas XX Festynu Rodzinnego organizowanego przez Miejski Zespół Szkół nr 8. Tegoroczna jubileuszowa edycja festynu zgromadziła bardzo wielu gości. Wśród rzeszy uczniów i rodziców, byli również obecni przedstawiciele władz miasta: Zastępca Prezydenta Miasta Krosna, Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta oraz Radni.

Ósemka ma nowe boisko - zdjęcie w treści  nr 2

Wstęgę przecięli uczniowie, dyrektor szkoły,  przewodnicząca Rady Rodziców oraz zaproszeni goście m.in. Zastępca Prezydenta i Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta.

Kliknij i przeczytaj więcej na temat Festynu Rodzinnego w MZS nr 8.

Zobacz galerię zdjęć.

Źródło fot: www.sp8krosno.pl