12.10.2015

Mamy mistrza! - złoty medal ucznia Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Krośnie

Nasz region - Województwo Podkarpackie reprezentowała trzyosobowa drużyna w składzie: Grzegorz Sobolak - SOSW Krosno oraz Stanisław Bystrek i Justyna Kramarz - SOSW Mielec.  W turniejowych zmaganiach brało udział siedemdziesięciu zawodników z całego kraju.

Uczeń klasy drugiej Szkoły Przysposabiającej do Pracy w SOSW w Krośnie - Grzegorz Sobolak - w grze singlowej zdobył złoty medal, a w grze deblowej, w parze z  Stanisławem Bystrkiem, wywalczyli medal srebrny.

Jest to już drugi tak udany występ Grzesia na tak prestiżowej imprezie. W ubiegłym roku uczeń ten zdobył również złoty medal w badmintonie na X Letnich Ogólnopolskich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych Bydgoszczy.

Mamy mistrza! - złoty medal ucznia  Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Krośnie - zdjęcie w treści

Serdecznie gratulujemy zarówno naszemu młodemu mistrzowi, jak i jego opiekunowi, mgr. Marcinowi Zajdlowi, twórcy tych sukcesów!