Krośnieńska PIĄTECZKA czeka właśnie na Ciebie!

Jesteśmy małą, bezpieczną, klimatyczną szkołą położoną w spokojnej i zielonej dzielnicy miasta. Mała liczebność klas sprawia, że każdego ucznia traktujemy indywidualnie.

Dysponujemy bardzo dobrą bazą lokalową. Zapewniamy zajęcia specjalistyczne dla uczniów o specyficznych potrzebach edukacyjnych oraz możliwość korzystania na miejscu z terapii logopedycznej. Nasze dzieci uczą się w systemie jednozmianowym. Proces edukacyjny wzbogacamy realizując dodatkowo różne programy i projekty promujące zdrowy styl życia, żywienia i ekologię.

Krośnieńska PIĄTECZKA czeka właśnie na Ciebie! - zdjęcie w treści

Urozmaicamy i wzbogacamy szkolną rzeczywistość organizując wycieczki piesze, rowerowe, krajoznawcze, zielone szkoły, wyjścia do kina i teatru, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty. Zimą nasze dzieci wyjeżdżają na narty, sanki, lodowisko. Szczycimy się tym, że nasi uczniowie bardzo aktywnie uczestniczą w akcjach charytatywnych.

Krośnieńska PIĄTECZKA czeka właśnie na Ciebie! - zdjęcie w treści  nr 1

Każdy uczeń ma możliwość rozwijania swoich talentów w oparciu o bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych, którą tworzymy wspólnie z rodzicami i uczniami. Dzięki tym działaniom szkoła nasza znalazła się w gronie placówek, które otrzymały tytuł „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”. Każdy pierwszoklasista po zakończonych zajęciach ma zapewnioną opiekę na świetlicy i możliwość zjedzenia ciepłego posiłku.

Jeśli uważasz, że duża szkoła nie jest dla Twojego dziecka to zadzwoń 13 432 05 62 lub wejdź na naszą stronę internetową www.sp5krosno.edupage.org, gdzie znajdziesz dodatkowe informację. W klasie I wolne miejsca jeszcze czekają.

Opracowanie: SP Nr 5 w Krośnie