02.12.2019

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych miasta Krosna - "BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM"

DO UDZIAŁU W KONKURSIE ARTYSTYCZNYM DLA
DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

POD HASŁEM:

„BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM”

Konkurs jest jedną z form popularyzowania bezpiecznych zachowań dzieci i młodzieży na przejściach dla pieszych. Jego celem jest edukowanie i uwrażliwianie na właściwe postępowanie podczas przechodzenia przez przejścia dla pieszych. Zwycięska praca będzie plakatem lub filmem promującym projekt pn. „Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych w Mieście Krośnie – etap II”, realizowany w ramach rządowego „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 -2020”.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży uczęszczających do klas I – III i klas VII-VIII szkół podstawowych w Mieście Krośnie w dwóch kategoriach:

1)   klasy I-III – konkurs prac plastycznych promujących bezpieczne zachowanie na drodze,

2)   klasy VII-VIII – konkurs filmików/spotów promujących bezpieczne zachowanie na drodze.

Regulamin Konkursu

Proszę o wnikliwe zapoznanie się z treścią regulaminu.

Prace konkursowe należy przesłać do Wydziału Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Krosna na adres: 38-400 Krosno, ul. Lwowska 28a, pok. 304 do dnia 16 grudnia 2019 roku. Prace konkursowe zostaną ocenione przez powołaną komisję.

Do prac należy dołączyć zgodę przedstawiciela ustawowego osoby, która nie ukończyła 18 roku życia na udział w konkursie oraz zgodę opiekuna szkolnego (w załączeniu).

Organizatorem konkursu jest Gmina Miasto Krosno.