02.06.2014

Dziewczęta z „Budowlanki” kolejny raz najlepsze w województwie!

W dniu 29 maja 2014 r. w Miejskim Zespole Szkół nr 5 w Krośnie (BUDOWLANCE)  rozegrano XXXVII  edycję wojewódzkich zawodów sportowo-obronnych  „Sprawni jak żołnierze”. Startowały w nich najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców z terenu województwa podkarpackiego. Wśród uczestników znaleźli się: Technikum nr 6 w Krośnie,  Zespół Szkół nr 2 w Dukli, ZS w Lubaczowie, Cel Stalowa Wola, SLO Głogów Młp., LO w Kamieniu, Pustków.

Grupa dziewcząt krośnieńskiej „ Budowlanki”, która wygrała etap rejonowy zawodów, okazała się kolejny raz najsilniejsza. Uczennice: Małgorzata Błaż, Karolina Herbut i Aneta Kochanowicz były w znakomitej formie. Świetnie spisały się we wszystkich konkurencjach: tor przeszkód, rzut granatem, strzelanie, pierwsza pomoc, bieg na orientację.  W wyniku zmagań krośnieńska drużyna awansowała do etapu centralnego zawodów zdobywając drużynowo I miejsce .  Dodatkowo Małgorzata Błaż  uplasowała się na I pozycji w kategorii indywidualnej , zaś na miejscu II Aneta Kochanowicz. Lokatę  V zajęła Karolina Herbut.

Dziewczęta z „Budowlanki”  kolejny raz najlepsze w województwie! - zdjęcie w treści

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dziewczęta w etapie centralnym!