13.10.2014

Dyrektorzy, Nauczyciele, Pedagodzy, Pracownicy Oświaty

szkół i placówek oświatowych Krosna

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękujemy Państwu za trud i poświęcenie włożone w kształcenie oraz wychowanie młodego pokolenia, za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, odkrywania prawdy i kształtowania postaw. Jesteśmy głęboko przekonani, że umiejętność dzielenia się wiedzą i przekazywanie wzorców jest cennym darem, który daje szansę rozwoju oraz lepszej przyszłości.

Świąteczna okoliczność sprzyja przypomnieniu jak doniosła jest Wasza rola w życiu młodych ludzi. Za trud związany z przewodnictwem i troskliwym wsparciem w poznawaniu świata, odkrywaniu własnych możliwości i talentów swych wychowanków należą się Państwu wyrazy szacunku i uznania.

Niech Państwa wiedza, pasja spotykają się z uznaniem i szacunkiem uczniów, niech będą dla nich inspiracją do  własnego rozwoju i  poszukiwań.

Życzymy Państwu wielu osiągnięć zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.

Bronisław Baran                                                                    Piotr Przytocki

Zastępca Prezydenta Miasta Krosna                                 Prezydent Miasta Krosna