221197516.jpg
11.10.2012

„Z rąk do rąk podajemy
skromnej mądrości dar zwyczajny”

Czesław Miłosz

Dyrektorzy szkół, Nauczyciele,
Wychowawcy, Pracownicy
krośnieńskiej oświaty

W tradycji naszego narodu wpisane jest uroczyste kultywowanie świąt i rocznic, które przypominają wszystkim o prawdziwych wartościach łączących nas w wspólnotę.

Dziś Dzień Edukacji Narodowej – szczególne święto polskiej oświaty, czas uświadamiania sobie roli szkoły w życiu każdego z nas.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy krośnieńskiej oświaty

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy gorąco podziękować za Wasz codzienny trud, wyrozumiałość i spokój ducha, za odpowiedzialną pracę w sferze kształtowania umysłów i serc młodego pokolenia.

Życzymy wszystkim, aby codzienny trud edukowania i wychowywania młodego pokolenia Polaków był ceniony nie tylko w czasie świątecznych uroczystości, ale by na co dzień przynosił Państwu satysfakcję z wykonywanej pracy, a pamięć wychowanków sprzed lat stanowiła dowód na to, jak ogromną rolę społeczną pełni nauczyciel.

Emerytowanym nauczycielom i pracownikom oświaty życzymy wdzięczności i szacunku wychowanków oraz radości z owoców jakie przynosi wykonywana przez wiele lat praca dla szkolnictwa naszego miasta.

Wszystkim, którzy są związani z oświatą Miasta Krosna, przyświeca wspólny cel - krośnieńskie szkoły uczące w sposób mądry, odpowiedzialny i na najwyższym poziomie. Dzięki Państwa pracy i zaangażowaniu, wysokiemu profesjonalizmowi jesteśmy coraz bliżej…

Grażyna Gregorczyk                                                          Bronisław Baran
Naczelnik Wydziału Edukacji                                               Zastępca Prezydenta Miasta Krosna
Urzędu Miasta Krosna