Grafika - konkursu „Elektryczne śmieci w moim mieście”
09.12.2020

Czerwony pojemnik w roli głównej czyli zapraszamy uczniów do udziału w konkursie

Czerwony pojemnik w roli głównej czyli zapraszamy do udziału w konkursie „Elektryczne śmieci w moim mieście”. Do zmagań o atrakcyjne nagrody zapraszamy krośnieńskich przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wystarczy poruszyć wodze wyobraźni i wykonać pracę plastyczną, nakręcić filmik lub zaprojektować grafikę, której głównym bohaterem będzie Czerwony Pojemnik i konieczność właściwej utylizacji zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii z wykorzystaniem czerwonych pojemników. Konkurs jest organizowany przez Fundację Odzyskaj Środowisko oraz Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego AURAEKO.

W jakiej formie?

• przedszkolaki oraz uczniowie klas 0-3: przedstawienie czerwonego pojemnika na elektryczne śmieci w dowolnej formie graficznej np. rysunek, wyklejanka, wycinanka itp.  Praca może być w dowolnym formacie (A3, A4, A5).
  • uczniowie  klas 4-8: nagranie 30 sekundowego materiału o tym dlaczego czerwone pojemniki w mieście rozwiązują problem elektrycznych śmieci.
  • uczniowie szkół ponadpodstawowych: zaprojektowanie grafiki, która ozdobi  czerwony pojemnik w mieście zwycięzcy.

Co jest warunkiem uczestnictwa w Konkursie?

• posiadanie aktywnego konta na platformie szkolnecentrumrecyklingu.pl,
  • mieszkać w jednym z miast, które przystąpiły do projektu Elektryczne śmieci to jest w: Chełmie, Częstochowie, Dębicy, Iłży, Krośnie, Mielcu, Puławach, Świdniku, Wałbrzychu, Zamościu, Żyrardowie  - Miasto, w którym się mieszka należy wskazać podczas logowania do Platformy edukacyjnej wybierając AURAEKO.

Na zwycięzców czekają karty podarunkowe od 200 do 1000 zł!

Konkurs trwa do 15.12.2020.

Czekamy na zgłoszenia pod adresem e-mail: konkurs@scr.pl  lub pod adresem: ul. Częstochowska 4, 26-065 Micigózd z dopiskiem na kopercie „Konkurs: Elektryczne śmieci w moim mieście – AURAEKO.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM. Do zgłoszenia należy dołączyć zgodę rodziców/opiekunów na udział w konkursie - ZGODA RODZICÓW/OPIEKUNÓW.