pobyt w Barcelonie

Budowlanka z Krosna na praktykach w Barcelonie

Po przygotowaniu językowym, kulturowym i psychologiczno-pedagogicznym uczniowie klas drugich Technikum budownictwa, architektury krajobrazu oraz renowacji elementów architektury przez miesiąc zdobywali swoje pierwsze doświadczenia zawodowe. Pracowali w firmach budowlanych, remontowych i ogrodniczych.

Technicy budownictwa oraz renowatorzy wykonywali prace renowacyjno-budowlane w dwóch hostelach w centrum Barcelony oraz firmach specjalizujących się w remontach.

Budowlanka z Krosna na praktykach w Barcelonie - zdjęcie w treści

Praktyki w firmie budowlanej

Technicy architektury krajobrazu szkolili się w trzech różnych przedsiębiorstwach zajmujących się pielęgnacją i zakładaniem terenów zielonych w różnych miejscach w Barcelonie i okolicach.

Budowlanka z Krosna na praktykach w Barcelonie - zdjęcie w treści  nr 1

Praktyki w jednej z firm ogrodniczych

Praca za granicą była nie tylko okazją do szkolenia swoich umiejętności zawodowych ale także szlifowania języka obcego.  W wolnych chwilach był również czas na zwiedzanie i odpoczywanie na pięknych plażach Barcelony.

Budowlanka z Krosna na praktykach w Barcelonie - zdjęcie w treści  nr 2

Uczestnicy praktyk