07.03.2011

AGATA KACZKOWSKA UCZENNICA ZSP NR 2 NA PODIUM KONKURSU FRYZJERSKIEGO

64 młodych adeptów grzebienia zmagało się XXXIII Konkursie Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego. Konkurs odbył się 6 lutego w Domu Kultury „Mors” w Dębicy. Brali w nim udział uczniowie posiadający aktualną umowę o pracę i uczący się w salonach zrzeszonych w cechach. Organizatorem konkursu była Rzeszowska Izba Rzemieślnicza.

Krosno reprezentowało 6 uczennic Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. ks. Stanisława Szpetnara. Rywalizowały w czterech kategoriach konkursowych: fale wyciskane na mokro, koki, fryzura dzienna kreatywna, fryzura wieczorowa.

Nagrodzona fryzura Agaty

I miejsce w kategorii fryzura dzienna kreatywna oraz fryzura wieczorowa zajęła Agata Kaczkowska uczennica z klasy II F zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie fryzjer, która  swoje umiejętności praktyczne doskonali pod okiem mistrzyni w zawodzie fryzjer - Stanisławy Samborskiej.

AGATA KACZKOWSKA UCZENNICA ZSP NR 2 NA PODIUM KONKURSU FRYZJERSKIEGO - zdjęcie w treści  nr 1

Agata Kaczkowska będzie reprezentowała województwo podkarpackie na Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim w Poznaniu, który odbędzie się w kwietniu.

Opracowała:
Barbara Kozdraś