uczestnicy konkursu prezentują swoje wyroby
11.01.2019

8 stycznia 2019 należał do cukierników – turniej umiejętności cukierniczych rozstrzygnięty!

Za nami już XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł "Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik” organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie  oraz Cukiernię Jagusia pana Arkadiusza Deptucha w Krośnie.

W zmaganiach wzięło udział dziewięciu uczniów z sześciu podkarpackich szkół. Tematem przewodnim  Turnieju było hasło „Rzemiosło – nasza przyszłość”.

8 stycznia 2019 należał do cukierników  – turniej umiejętności cukierniczych rozstrzygnięty! - zdjęcie w treści  nr 1

Została nim uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Ks. St. Szpetnara w Krośnie – Ewa Stasiowska zdobywając I miejsce.

Na miejscu II uplasowała się Paulina Drożdż z Zespołu Szkół  Nr 4 w Dębicy,  a na miejscu III - Radosław Ficak z Zespołu Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie.

8 stycznia 2019 należał do cukierników  – turniej umiejętności cukierniczych rozstrzygnięty! - zdjęcie w treści  nr 2

Wszystkim uczestnikom  serdecznie gratulujemy!!!