06.01.2014

Złoty medal na Halowych Mistrzostwach Okręgu dla zawodniczki KKB MOSiR

Krośnieński Klub Biegacza rok 2013 może zaliczyć do bardzo udanych. Do całego szeregu sukcesów dorzucając kolejne dwa zdobyte na przełomie roku. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

W Gorlicach biegiem Sylwestrowym zakończono cykl imprez biegowych o Grand Prix Sądeczanina 2013 rok.

W całym cyklu zwyciężył ULKS Lipinki na II miejscu KKB Mosir Krosno a III miejsce Grupetto Gorlice. To również kolejny indywidualny sukces Pawła Zimy z KKB Mosir, który zajął II miejsce.

Na zdjęciu rozdanie nagród w klasyfikacji drużynowej

Kolejny sukces dla krośnieńskiego Klubu Biegacza to występ Oliwii Rachwalskiej z KKB Mosir Krosno, podopiecznej trenera Wacława Katana, która  zdobyła złoty medal na Halowych Mistrzostwach Okręgu Młodziczek na dystansie 600 m.

Złoty medal na Halowych Mistrzostwach Okręgu dla zawodniczki KKB MOSiR - zdjęcie w treści  nr 1

Wynik jest tym cenniejszy gdyż Oliwia dopiero za rok wejdzie do tej kategorii wiekowej.

Zawody rozegrano na hali w Mielcu. Warto nadmienić że kilka tygodni wcześniej na Mistrzostwach Dzieci Starszych Oliwia również była najlepsza.