Plakat meczu MIASTO SZKŁA KROSNO vs WKK WROCŁAW
09.10.2023

Zapraszamy na mecz Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław

W najbliższą środę (11 października) koszykarze Miasta Szkła Krosno, w ramach 4. Kolejki Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn, podejmą na własnym parkiecie niepokonany zespół WKK Wrocław. Zespół pod wodzą trenera Łukasza Dziergowskiego w 3 pierwszych meczach zanotował na swoim koncie komplet punktów, pokonując kolejno: MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód, Deckę Pelplin oraz w ostatniej kolejce, na własnym parkiecie, zespół GKS Tychy. Liderem wrocławian jest rzucający Mikołaj Stopierzyński (22 pkt, 6,7 zb., 6 as.), którego wspiera doświadczony rozgrywający Tomasz Ochońko (16,3 pkt).


Biało-Zieloni muszą szybko zapomnieć o porażce w Poznaniu i skupić się na trudnym rywalu z którym zagrają już w najbliższą środę. Niestety w szeregach Szklanego Teamu nie zobaczymy w najbliższym czasie Patryka Stanowskiego, który uległ kontuzji kostki. W najbliższym czasie czekają nas trzy mecze z rzędu na własnym parkiecie, dlatego liczymy na naszych Kibiców by powalczyć o pełną pulę punktów.


Wzorem ubiegłego sezonu, w przerwie meczu, na Kibiców czeka konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty . Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Dla dorosłych fanów, w holu głównym hali, dostępny będzie kącik gastronomiczny. W przerwach pomiędzy kwartami nie może zabraknąć cheerleaderek z Akademii Fragolin. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno. Za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy.

Plakat meczu MIASTO SZKŁA KROSNO vs WKK WROCŁAW (2).jpg [2.13 MB]

W biurze Klubu dostępne są karnety wstępu na mecze domowe drużyny Miasto Szkła Krosno. W biurze Klubu będą do nabycia nowe wzory t-shirtów klubowych, koszulki meczowe oraz worki od naszego nowego partnera odzieżowego firmy Cutline Wear Factory. Wkrótce pojawią się kolejne gadżety przygotowywane przez naszego partnera – drukarnię HEDOM.


Do zobaczenia na hali przy ul. Bursaki 29. Początek spotkania we środę (11 października) o godzinie 19:00. Kasa biletowa czynna od godziny 17:00. Przypominamy, że bilety można także nabyć za pośrednictwem portalu basketkrosno.abilet.pl

 

Zapisz sie do newslettera Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

herb.png [21.51 KB]

Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 43 675 43
fax 13 43 628 65
um@um.krosno.pl

Kontakt z Inwestorami
Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 47 43 301
ri@um.krosno.pl

Informacja Kulturalno-Turystyczna

38-400 Krosno
ul. Blich 1

tel/fax. 515 252 776
pikt@muzeumrzemiosla.pl

- otwiera się w nowej karcie