Plakat meczu MIASTO SZKŁA KROSNO vs  STAROGAED GDAŃSKI
02.11.2023

Zapraszamy na mecz Miasto Szkła Krosno - SKS Fulimpex Starogard Gdański

Sobotnie zwycięstwo nad Enea Abamczyk Astorią Bydgoszcz pokazało charakter oraz siłę Szklanego Teamu pod wodzą Edmunds’a Valeiko. Mimo braku jednego z czołowych zawodników – Patryka Stankowskiego Biało-Zieloni odprawili z kwitkiem jednego z faworytów do wygrania rozgrywek Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn. W najbliższą niedzielę drużyna Miasto Szkła Krosno zmierzy się z kolejnym mocnym przeciwnikiem – SKS Fulimpex Starogard Gdański. Podopieczni Kamila Sadowskiego po rozegraniu 7 meczów z 12 punktami zajmują 5 miejsce w ligowej tabeli.

Obie drużyny rywalizowały ze sobą czterokrotnie i tylko raz Biało-Zieloni wyszli z rywalizacji zwycięsko w sezonie 2021/2022. Mimo, że w kadrze teamu z Kociewia jest wielu zawodników z ekstraligowym doświadczeniem jak: Jakub Parzeński, Adrian Kordalski, Wojciech Czerlonko, Bartosz Majewski czy Mikołaj Kurpisz, broni nie składamy i walczymy o pierwsze domowe zwycięstwo w konfrontacji z Kociewskimi Diabłami. Na krośnieńskim parkiecie przy wsparciu szóstego zawodnika, jakim są nasi Kibice, nie boimy się żadnego przeciwnika.

Liczymy na Wasz nieustający i głośny doping który wielokrotnie prowadził Biało-Zielonych do zwycięstwa. Początek meczu w niedzielę o godzinie 17:00. Kasa biletowa czynna od godziny 15:00.

W przerwie sobotniego meczu na Kibiców czeka konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty . Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Przerwy pomiędzy kwartami umilą występy cheerleaderek z Akademii Fragolin. Za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy.

W biurze Klubu będą do nabycia nowe wzory t-shirtów klubowych, koszulki meczowe oraz worki od naszego nowego partnera odzieżowego firmy Cutline Wear Factory. Ofertę gadżetów powiększyły kubki klubowe od naszego partnera – drukarni HEDOM.

Do zobaczenia na hali przy ul. Bursaki 29. Przypominamy, że bilety można kupić za pośrednictwem portalu basketkrosno.abilet.pl.

 

plakat vs SKS Fulimpex Starogard Gdański.jpg [868.73 KB]

Zapisz sie do newslettera Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

herb.png [21.51 KB]

Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 43 675 43
fax 13 43 628 65
um@um.krosno.pl

Kontakt z Inwestorami
Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 47 43 301
ri@um.krosno.pl

Informacja Kulturalno-Turystyczna

38-400 Krosno
ul. Blich 1

tel/fax. 515 252 776
pikt@muzeumrzemiosla.pl

- otwiera się w nowej karcie