Plakat Tychy
18.10.2021

Zapraszamy na mecz Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy

Koszykarska karuzela przyspieszyła i już w najbliższą środę (20 października) Biało-Zieloni podejmą na własnym parkiecie zespół GKS-u Tychy. W minionym sezonie oba teamy podzieliły się punktami. Po zaciętym pojedynku w Krośnie górą byli podopieczni Tomasza Jagiełki, którzy po dogrywce zwyciężyli 100:94. W meczu rewanżowym w Tychach to Biało-Zieloni pewnie pokonali miejscowych 87:73.

W przedsezonowych grach kontrolnych obie drużyny spotkały się na turnieju w Tychach. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszli podopieczni Radosława Soji, pokonując miejscowych 96:82 (23:19, 19:23, 17:20, 37:20).
Środowy pojedynek dedykowany jest naszemu sponsorowi – firmie PIB NOWUM z Lublina, która zajmuje się budową i eksploatacją rurociągów.

W trakcie środowego meczu na Kibiców ponownie czekać będzie wiele atrakcji. W przerwie spotkania zorganizowany zostanie rzut z połowy z nagrodą 1000 zł. Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie kącik zabaw. Dodatkową energię potrzebną do głośnego dopingu zapewnią wyroby cukiernicze Piekarni Rodzinnej Guzik, które rozdawać będzie nasza maskotka Kroskoczek. Przerwy pomiędzy kwartami jak zawsze uatrakcyjnią występy Fragolin Cheerleaders a za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Chester. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno.

W biurze Klubu oraz przed wejściem na arenę można kupić gadżety kibica: koszulki, t-shirty, czapeczki.

Chcemy podtrzymać passę zwycięstw na krośnieńskim parkiecie dlatego liczymy na wasze wsparcie z trybun i głośny doping, także w najbliższą środę.

Początek spotkania o godzinie 18:00, kasa biletowa będzie czynna od godziny 15:30. Bilety można także zakupić za pośrednictwem portalu www.kupbilet.pl.