Plakat meczu  Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin
17.10.2023

Zapraszamy na mecz Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin

Terminarz rozgrywek Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn nie jest łaskawy dla koszykarzy. Już we środę (18 października) podopieczni Edmunds’a Valeiko rozegrają 4-ty mecz w przeciągu 11 dni. O godzinie 17:00 nasz zespół podejmie na własnym parkiecie Deckę Pelplin. Drużyna z Kociewia to nieprzewidywalny zespół dlatego, mimo krótkiego czasu na regenerację i analizę przeciwnika, czeka Biało-Zielonych dużo pracy i wyeliminowanie dotychczas popełnianych błędów.

 

Liderem w kadrze Dariusza Kaszowskiego jest środkowy Patryk Kędel (17,4 pkt, 4,6 zb.) oraz amerykański niski skrzydłowy Thomas Davis (17 pkt). W kadrze Decki są także inni zawodnicy dobrze znani w ligowych parkietów: Filip Stryjewski, Mariusz Konopatzki, Wojciech Dzierżak, oraz byli zawodnicy Szklanego Teamu: Roman Janik i Michał Sadło.

Mimo kiepskiego terminu meczu liczymy, że licznie stawicie się na krośnieńskiej hali by wspomóc nasz Team dopingiem. Chcemy utrzymać fotel lidera ale osłabieni brakiem Patryka Stankowskiego, potrzebujemy Waszego wsparcia. Jesteście naszym szóstym zawodnikiem.

Plakat meczu  Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin.jpg [630.77 KB]

Wzorem ubiegłego sezonu, w przerwie meczu, na Kibiców czeka konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty . Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Dla dorosłych fanów, w holu głównym hali, dostępny będzie kącik gastronomiczny. W przerwach pomiędzy kwartami nie może zabraknąć cheerleaderek z Akademii Fragolin. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno. Za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy.

W biurze Klubu będą do nabycia nowe wzory t-shirtów klubowych, koszulki meczowe oraz worki od naszego nowego partnera odzieżowego firmy Cutline Wear Factory. Wkrótce pojawią się kolejne gadżety przygotowywane przez naszego partnera – drukarnię HEDOM.

Do zobaczenia na hali przy ul. Bursaki 29. Początek spotkania we środę (18 października) o godzinie 17:00. Kasa biletowa czynna od godziny 15:00. Przypominamy, że bilety można kupić za pośrednictwem portalu basketkrosno.abilet.pl. 

 

Zapisz sie do newslettera Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

herb.png [21.51 KB]

Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 43 675 43
fax 13 43 628 65
um@um.krosno.pl

Kontakt z Inwestorami
Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 47 43 301
ri@um.krosno.pl

Informacja Kulturalno-Turystyczna

38-400 Krosno
ul. Blich 1

tel/fax. 515 252 776
pikt@muzeumrzemiosla.pl

- otwiera się w nowej karcie