plakat koszykówka
28.02.2023

Zapraszamy na mecz 28 kolejki Suzuki 1 Liga Mężczyzn

Po półtora tygodniowej przerwie spowodowanej przełożeniem meczu z WKS II Śląsk Wrocław koszykarze Miasto Szkła Krosno wracają na parkiet. W środowy wieczór podopieczni Edmunds’a Valeiko zmierzą się z zespołem Sensation Kotwica Kołobrzeg.

Pierwszy pojedynek obu drużyn zakończył się wysoka porażką Biało-Zielonych 85:59. Najskuteczniejszym zawodnikiem naszego zespołu w tym pojedynku był Michał Jankowski 15 punktów. Najbliższy mecz będzie okazją na rewanż za porażkę z 1 rundy i poprawę pozycji w tabeli, która umożliwi zakwalifikowanie się naszego teamu do fazy playoff.

Środowy mecz dedykujemy naszemu głównemu sponsorowi, który od wielu lat wspiera drużynę Miasto Szkła Krosno – firmie Transition Technologies Control Solution . Nasz sponsor należy do grup kapitałowej Transition Technologies. Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych systemów automatyki przemysłowej, oferując usługi inżynierskie oraz wdrożenia najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych rozwiązań w branżach takich jak: energetyka, przemysł, nafta i gaz oraz w robotyce. Więcej informacji o naszym sponsorze znajdziecie na stronie https://www.tt-cs.com.pl.
Wszystkich kibiców koszykówki zapraszamy na kolejny mecz Szklanego Teamu. Na Kibiców czeka wiele atrakcji a wśród nich konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty. Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Dla dorosłych fanów, w holu głównym w hali, dostępny będzie kącik gastronomiczny. Przerwy pomiędzy kwartami uatrakcyjnią jak zawsze występy Fragolin Cheerleaders a za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno.

Do zobaczenia na hali przy ul. Bursaki 29. Początek spotkania we środę (1 marca) o godzinie 18:00. Kasa biletowa czynna na 2 godziny przed meczem. Przypominamy, że bilety można także nabyć za pośrednictwem portalu https://www.kupbilet.pl/