Drużyna młodych Karpatek
16.03.2021

Siatkówka. Turniejowy weekend młodych Karpatek

W ramach przygotowań do udziału w ćwierćfinałach, młodziczki Karpat rozegrały w dniach 12-13 marca dwa turnieje. W obu zajęły miejsca na podium. Dziewczyny wystąpiły w lekko zmienionym składzie, przy braku dwóch podstawowych przyjmujących szansę gry dostały dziewczyny, które w lidze rzadziej wchodziły na parkiet.

Pierwszy turniej w Przemyślu to obraz różnej gry. Od setów bardzo dobrych do słabych. Ostatecznie młode Karpatki zajęły III miejsce ulegając Mielcowi, remisując 1:1 że Stalową Wolą i pokonując 2:0 Przemyśl i Zaleszany.

Siatkówka. Turniejowy weekend młodych Karpatek - zdjęcie w treści

Sobotni turniej w Dukli to już dużo lepsza gra. Ostatecznie po zaciętych meczach dziwczyny zajęły I miejsce i zdobyły puchar. Na 10 rozegranych setów przrgrały tylko jeden.

Skład:
Karamus Zuzka
Konop Karolina.

Siatkówka. Turniejowy weekend młodych Karpatek - zdjęcie w treści  nr 1

Podsumowując: podopieczne Beaty Wosiewicz "zaliczyły" bardzo pracowity weekend. Wszystkie zawodniczki pokazały się z bardzo dobrej strony.

Zdecydowanie MVP obydwu turniejów to najmłodsza zawodniczka - Kinga Penar. Brawa dla Oli Paradysz, która spędziła najwięcej minut na boisku - rozgrywała w 17 setach na 18 zagranych, rewelacyjnie przy tym serwując.