Plakat meczu siatkówki
23.10.2017

Siatkarze wygrali w Kozienicach, Karpatki bez punktów w Poznaniu

Połowicznie udały się wyjazdy naszych drużyn. Dziewczyny na trudnym terenie w Poznaniu przegrały 3:0 z podrażnioną porażką w poprzedniej kolejce w Kaliszu drużyną Energetyka. Wszystkie sety miały podobny przebieg. Drużyna poznańska odskakiwała Karpatkom na kilka punktów, potem nasze zawodniczki zaczynały dochodzić przeciwniczki, ale kolejne błędy w końcowych fazach setów nie mogły pozwolić na zwycięstwo i kolejne ligowe punkty. Patrząc na statystyki meczu dorównywaliśmy drużynie poznańskiej w ataku, przeważaliśmy w bloku, lecz duża liczba błędów własnych i popsutych zagrywek przekreśliła nadzieję na kolejne zdobycze punktowe. Poznań to jednak bardzo trudny teren dla najlepszych. Po tej kolejce Krośnianki znajdują się na 5 miejscu w ligowej tabeli.

Na kolejne punkty będziemy liczyć w piątkowy wieczór gdy do Krosna zjedzie bardzo dobrze grająca drużyna Radomki Radom, która stawia opór w każdym dotychczas rozegranym meczu najlepszym. Nie będzie łatwo, ale mobilizacja i wiara we własne umiejętności pozwoli naszej młodej drużynie na kolejne punkty w tegorocznym sezonie. Na pewno liczy się doping kibiców więc spotykamy się w piątek na hali przy ulicy Bursaki.

W lepszych humorach wrócili z Kozienic do Krosna nasi siatkarze. W II ligowych rozgrywkach nie znaleźli jeszcze dla siebie pogromcy. W kolejnym meczu po zaciętym meczu pokonali groźny zespół KKS-u zdobywając kolejne 3 ligowe punkty. A już w niedzielne popołudnie mecz na szczycie II ligi w grupie VI pomiędzy Karpatami i niepokonaną drużyną Błękitnych Ropczyce.

Siatkarze wygrali w Kozienicach, Karpatki bez punktów w Poznaniu - zdjęcie w treści  nr 1