Siatkarze walczą o kolejne zwycięstwa
27.02.2019

Siatkarze powalczą o kolejne zwycięstwa

Siatkarskich zmagań ciąg dalszy. Siatkarze walczą o kolejne zwycięstwa. Zapraszamy na dwa mecze z drużyną z Kozienic na hali przy ul. Legionów. Mecz w sobotę o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 14.00. Szczegóły na plakacie.

I fazę play off w VI grupie drugoligowych zmagań rozpoczęli nasi siatkarze. W sobotę i w niedzielę rozegrali pierwsze mecze w Kozienicach z tamtejszym KKS-em. Krośnianie po fazie zasadniczej zajęli 5 miejsce, a ich rywal uplasował się na 4 pozycji w tabeli. W sobotę Krośnianie rozegrali dobre spotkanie i wygrali 3:2 (25:19, 12:25, 16:25, 25:20, 15:7). Choć po zwycięstwie w I secie nasi siatkarze II i III set przegrali dość wyraźnie, to nie poddali się i w kolejnych dwóch potrafili przełamać gospodarzy i zwyciężyć w cały spotkaniu. W niedzielnym meczu lepsi byli już jednak gospodarze, którzy pokonali nasz zespół 3:1 (25:19, 25:23, 26:28, 25:16).

Siatkarze powalczą o kolejne zwycięstwa - zdjęcie w treści

Mimo porażki nasza drużyna powraca z Kozienic na tarczy. W rywalizacji do 3 wygranych spotkań jest remis 1:1 a teraz mecze przenoszą się do Krosna. Kolejne dwa z nich zostaną rozegrane w  dniach 2 i 3 marca w krośnieńskiej hali. Dwa zwycięstwa którejkolwiek z drużyn awansują ją do kolejnej fazy rozgrywek. W przypadku ponownego remisu w spotkaniach, rywalizacja ponownie przeniesie się do Kozienic gdzie rozegrany zostanie piąty decydujący o awansie do kolejnej rudy sezonu mecz.