Podkarpacki Turniej Regionalny Spice Gears Academy w LEGO Robotyce
14.06.2024

Podkarpacki Turniej Regionalny Spice Gears Academy w LEGO Robotyce

W imieniu Inkubatora Przedsiębiorczości Krosno oraz Spice Gears Academy serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników robotyki i nowych technologii do udziału w regionalnych eliminacjach do mistrzostw Polski w robotyce Lego. Uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności i rywalizować o awans do finałów krajowych. Czeka nas dzień pełen emocji, innowacji i kreatywności!

 

Data: Niedziela, 16 czerwca 2024
Godzina: 8:00 - 16:00
Miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Żwirki i Wigury 15, Krosno

 

Etap województwa Podkarpackiego, który odbędzie się w Krośnie przy ul. Żwirki i Wigury 15 w Inkubatorze Przedsiębiorczości, zgromadzi drużyny z różnych zakątków regionu. W rywalizacji regionalnej udział wezmą zespoły z Mielca, Wadowic Górnych, Krosna, Brzozowa, Jasła, Nowego Żmigrodu i Sanoka. Łącznie będzie uczestniczyć 10 drużyn, co przekłada się na około 100 uczestników.


Podczas tego turnieju zespoły będą musiały wykazać się nie tylko ponadprzeciętnymi umiejętnościami w zakresie legorobotyki i programowania, ale także kompetencjami miękkimi.


W tym roku, na Mistrzostwach Spice Gears Academy, zapraszamy Was do fascynującego świata Lunaparku - miejsca, gdzie kreatywność i technologia spotykają się z magią świateł, dźwięków i emocji. To wyjątkowa okazja, by zabłysnąć i eksplorować, tworząc własne misje i plakaty oraz biorąc udział w turnieju w charakterystycznych strojach. Lunapark to kraina kolorowych karuzeli, emocjonujących rollercoasterów i interaktywnych gier, które pobudzają wyobraźnię i zachęcają do odkrywania. Wstęp na wydarzenie jest wolny i darmowy.


W miejscu, gdzie technologia i kreatywność łączą się, każdy z Was może stać się odkrywcą, innowatorem i przede wszystkim uczestnikiem niezapomnianej przygody Spice Gears Academy. Przygotujcie się na przygodę, która inspiruje do nauki przez zabawę i oferuje nieskończone możliwości eksploracji.

Szczegóły wydarzenia na FACEBOOKU 

Zapisz sie do newslettera Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

herb.png [21.51 KB]

Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 47 430 01
um@um.krosno.pl

Kontakt z Inwestorami
Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 47 43 301
ri@um.krosno.pl

Informacja Kulturalno-Turystyczna

38-400 Krosno
ul. Blich 1

tel/fax. 515 252 776
pikt@muzeumrzemiosla.pl

- otwiera się w nowej karcie