MZS 1 Piknik Rodzinny
10.06.2024

Piknik Rodzinny w MZS Nr 1

W sobotę (8.06) w godz. 10.00 – 13.00 w Miejskim Zespole Szkół nr 1 w Krośnie przy ul. J. i S. Magurów 1 odbył Festyn Rodzinny pod hasłem: „Ale wkoło jest wesoło!”. Organizatorem festynu byli rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Wydarzenie rozpoczął Bronisław Baran Zastępca Prezydenta Miasta Krosna.

 


Impreza miała charakter integracyjny i rozrywkowy. Umożliwiła ciekawe spędzenie czasu całym rodzinom. Na festyn przybyli nie tylko mieszkańcy osiedla, ale całego Krosna. Dla uczestników przewidziano różnorodne atrakcje. Zainteresowani sportem mogli wziąć udział w rozgrywkach sportowych. Dziewczynki oblegały stanowiska nowoczesnymi makijażami i fryzurami. Najmłodsi bawili się na dmuchanym placu zabaw pod opieką animatorów. Playgroup prowadziło zajęcia z robotem Emysem. Zainteresowani rękodziełem uczyli się wykonywać biżuterię. Chłopcy ucieszyli się z pokazu sprzętu strażackiego.

 

 

Wszystkim atrakcjom towarzyszyły występy małych i większych artystów – wychowanków Przedszkola Miejskiego nr 2 i uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Krośnie. Atrakcją była wizyta Małego Misia i Słodkiego Lwa, które pozowały do zdjęć i rozdawały słodycze. Jeśli ktoś zgłodniał, można było zjeść kiełbaskę z grilla, słodycze, watę cukrową czy lody. Było też coś dla ducha – stoisko z tanią książką. Pogoda dopisała. Impreza cieszyła się dużym powodzeniem wśród starszych i młodszych. Festyn został sfinansowany przez Radę Rodziców. Organizację imprezy wsparli także sponsorzy: Uzdrowisko Rymanów Zdrój i firma Resgraph. Do zobaczenia za rok!

 

Tekst: MZS Nr 1 w Krośnie

Zapisz sie do newslettera Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

herb.png [21.51 KB]

Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 47 430 01
um@um.krosno.pl

Kontakt z Inwestorami
Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 47 43 301
ri@um.krosno.pl

Informacja Kulturalno-Turystyczna

38-400 Krosno
ul. Blich 1

tel/fax. 515 252 776
pikt@muzeumrzemiosla.pl

- otwiera się w nowej karcie