22.03.2014

Piękna gra Beniaminka Rocznik 2005 w Kościelcu

Drużyna Beniaminka Krosno Rocznik 2005 zagrała 22 marca w bardzo ciekawym turnieju w Kościelcu, który ma swoją tradycję i co roku występują w nim mocne zespoły.

Drużyna Beniaminka zajęła trzecie miejsce tym samym zdobywając brązowe medale. Beniaminek był rewelacją turnieju, pokazując efektowny i ładny dla oka futbol. Najlepszym zawodnikiem całego turnieju i królem  strzelców  został Kamil Bęben. Jak widać  drużyna przynosi nam coraz więcej radości. Mało kto przypuszczał rok wcześniej, że ten rocznik będzie mógł rywalizować jak równy z równym  z drużynami na turniejach ogólnopolskich. To nie wzięło się z niczego. Systematyczna praca chłopców i zaangażowanie trenera jest na wysokim poziomie i tak trzymać.

Piękna gra Beniaminka Rocznik 2005 w Kościelcu - zdjęcie w treści

Mecze w grupie
Beniaminek 1-1 MUKP Dąbrowa Górnicza  Michalski Jakub
Beniaminek 2-0 Progres Kraków  Bęben Kamil
Beniaminek 4-0 Płomień Kościelec  Beben Kamil, Michalski Jakub, Zych Kacper, Jaślar Wiktor

8. AP 21 Kraków

Beniaminek Krosno : Cecuła Franek , Lenart Mateusz, Kluczek Miłosz, Michalski, Kuba, Bęben Kamil, Wacht Alan, Jaślar Wiktor, Zych Kacper, Kozłowski Kuba, Bęben Bartek. Trener Rachwał Robert. Kierownik Michalska Dorota i świetni kibice.

Piękna gra Beniaminka Rocznik 2005 w Kościelcu - zdjęcie w treści  nr 1

Relacja trenera:

“W marcu rocznik 2005 godnie reprezentował Szkółkę Beniaminek. Na początku miesiąca grupa Top Talent złożona również  z rocznika 2005 pokazała klasę na turnieju Zina Cup. Później zdobyliśmy złote medale w Ropczycach. Każdy wierzył, że dzisiaj również możemy pokusić się o zwycięstwo. Zdobyliśmy brązowe medale, ale finał był bardzo realny. Patrząc na przebieg półfinału z Wisła Kraków mogę pokusić się o stwierdzenia, że mieliśmy więcej klarownych sytuacji, trzeba przyznać, że ten mecz był najlepszy w całym turnieju. Dostarczył sporo emocji nie tylko trenerom, ale również kibicom i organizatorom turnieju.  Mecz o 3 miejsce był dobrym spotkaniem w naszym wykonaniu. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania, pokazaliśmy kilka niezłych akcji i pewnie wygraliśmy z Tarnovia Tarnów. Turniej zwyciężyła drużyna MUKP Dąbrowa Górnicza, która w finale wysoko zwyciężyła właśnie z krakowską Wisłą. Wstępnie dostaliśmy zaproszenie na bardzo prestiżowy turniej do Dąbrowy. Cieszę się że inne drużyny nas doceniają. Turniej w Kościelcu był bardzo udany. Wielkie pochwały dla organizatorów, którzy sprawili, że każdy zawodnik wyjeżdżał z Kościelca z uśmiechem.
Beniaminkowi 2005 zabrakło trochę szczęścia, ale pokazaliśmy styl. Dobre wyniki pomagają w budowaniu dobrej atmosfery, dlatego chcemy wygrywać, ale też pokazywać duża jakość.
Pomaga nam w tym grupa Top Talent. Musimy doceniać to co mamy  na miarę naszych możliwości. Trzeba przyznać, że dodatkowy trening dla wyjątkowo uzdolnionych jest wielkim krokiem w stronę szybszego rozwoju zawodników, ale też zasługą Szkółki. Mam nadzieję, że styl gry będzie naszą najmocniejszą stroną!”