Plakat meczu Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław
16.12.2022

Ostatnie koszykarskie emocje w 2022 r. Zapraszamy na mecz Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław

Rok 2022 koszykarze Miasta Szkła Krosno kończą na własnym parkiecie pojedynkiem z WKK Wrocław. Sobotni rywal z dorobkiem 21 punktów zajmuje 12 miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni Edmundsa Valeiko po zwycięstwie w Poznaniu są na 10 miejscu z jednym zwycięstwem więcej od Wrocławian.

Liderem zespołu z Wrocławia jest Szymon Kwilsza, który każdym meczu zdobywa średnio 14,1 punktów oraz 8,4 zbiórki. Trener Sebastian Potoczny ma w szeregach swojego teamu kilku bardzo doświadczonych zawodników m.in. rozgrywającego Tomasza Ochońkę, silnego skrzydłowego Michała Gabińskiego czy Kamila Zywerta.

Plan na sobotni pojedynek jest jeden! Zakończyć kończący się rok 2022 zwycięstwem i w dobrych nastrojach świętować Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków Szklanego Teamu na ostatni mecz w tym roku podczas, którego przygotowaliśmy dla naszych Kibiców wiele atrakcji. W przerwie spotkania odbędzie się konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł. Mamy nadzieję, że nagroda ufundowana przez salon Pasja Hair & Beauty znajdzie w końcu swojego właściciela. Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Dla dorosłych fanów, w holu głównym w hali, dostępny będzie kącik gastronomiczny. Przerwy pomiędzy kwartami uatrakcyjnią jak zawsze występy Fragolin Cheerleaders a za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno.

Sobotni mecz dedykujemy naszemu sponsorowi Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane NOWUM z siedzibą w Lublinie. Nasz sponsor specjalizuje się w budowie i eksploatacji rurociągów oraz sieci rozdzielczych.
Mecz 16. Kolejki Suzuki 1 Liga Mężczyzn odbędzie się w sobotę, 17 grudnia o godzinie 20:00. Mamy nadzieję, że Kibice nie zawiodą nas w ostatnim meczu kończącego się roku licznie pojawia się na hali krośnieńskiego MOSiR-u. Jesteście naszym szóstym zawodnikiem co jest dla nas niezwykle ważne.

Do zobaczenia na hali! Kasa biletowa czynna na 2 godziny przed rozpoczęciem meczu.